Tugboat Evo 4500

Tugboat Evo 4500, Tugboat Vape Evo 4500 Sipariş, Tugboat Vape Evo 4500 Satın Al, Tugboat Vape Evo 4500 Toptan için iletişime geçiniz.

Tugboat 4500 Tek Kullanımlık , 850 mAh dahili pille çalışır, bu da hem kullanım ömründe hem de kararlılıkta iyileştirilmiş performans sağlar. E-meyve suyu için 10 ml kapasite ile paketlenmiştir, tatlı aromayı seçmek tamamen sizin tercihinize bağlıdır. %5 seviyesi kullanarak, size kesinlikle iyi bir boğaz vuruşu ve bulutu içine çekebilir, sizi 4500 nefese kadar tatmin edebilir. Bakım yok, şarj yok. Yaşadığınız yere bağlı olarak, 1.2 ohm dahili coil ile birleştiğinde hava akışını ayarlayabilir, nefes verirken yeterli atomizasyon alabilirsiniz.

Tugboat Evo 4500 Aloe Grape

Aloe vera ve üzüm aromasının mükemmel bir karışımı, her nefeste serinletici bir soğuk don hissine yol açan tatlı ve keskin bir aromayı mükemmel bir şekilde yakalar.

Tugboat Evo 4500 Black Mamba

Böğürtlen ve çarkıfelek meyvesinin muhteşem karışımıyla damak zevkinize hak ettiği lezzeti verin. Hem tatlı hem de keskin bir lezzetin tadını çıkarırken, aynı zamanda serin bir his vereceksiniz.

Tugboat Evo 4500 Cool Mint

Hava yollarınızı tonlarca serin, tatlı ve ferahlatıcı nane aromasıyla sıvarken zevklerinizin çılgına dönmesine izin verin. Bu hoş karışım kesinlikle tüm zamanların en sevdiğiniz buharlarından biri olacak.

Tugboat Evo 4500 Mango Melon

Mango ve Limon aromasının mükemmel bir karışımı, her nefeste serinletici bir soğuk don hissine yol açan tatlı ve keskin bir aromayı mükemmel bir şekilde yakalar.

Tugboat Evo 4500 Purple Rain

Farklı bir şey arıyorsanız, bu vape kesinlikle çözüm olacaktır. Karşı konulmaz, keskin ahududu, yaban mersini tatlılığı ve doğru miktarda limon ile övünen bir meyve sulu aroması sağlar.

Tugboat Evo 4500 Red Enerji

Enerji içeceği aromasının muhteşem karışımı, serinletici Arctic ile damak tadınızı harekete geçirir.

Tugboat Evo 4500 Strawberry Mango

Lezzetlerin mükemmel karışımıyla damak tadınızı doldurun. Tropikal mangolu sulu çilekler sunan yatıştırıcı bir buhar, favori olarak adlandırmak isteyeceğiniz inanılmaz derecede tatmin edici bir buharlama yapıyor.

Tugboat EVO Watermelon Bubble Gum

Bu popüler likit karışımını aldığınız her nefeste köpüklü bir buharın tadını çıkarın. Ağız sulandıran karpuz aroması ile ciklet şeker aromasını bir araya getirerek size gün boyu tadını çıkarabileceğiniz klasik bir lezzet sunar.

Yorum yapın