The Last of Us 2. Sezon Söylentileri Başladı

Oyunun hayranları tarafından duyurulduğu günden itibaren büyük bir heyecanla beklenen The Last of Us dizisinin ilk bölümü, nihayet geçtiğimiz hafta Türkiye’de BluTV üzerinden yayınlandı. Yayınlanmasıyla birlikte birçok rekor kırdı.

Latin Amerika’da yayınlanmasının ardından ilk 24 saat içerisinde House of the Dragon ve Euphoria 2. sezonu ardında bırakan The Last of Us’ın henüz sadece ilk bölümü yayınlanmışken, dizinin 2. sezonuna dair söylentiler başladı bile.

Söylentiye göre 2. sezonda Abby karakterini kimin canlandıracağı belli olmuş olabilir

Abby – Shannon Berry

Oyunun ve dizinin dikkatli hayranları hem oyunun hem de dizinin yönetmenliğini yapan Neil Druckmann ve oyuncu kadrosunun diğer üyeleri arasında bazı etkileşimler tespit etti. Druckmann, The Wilds dizisindeki rolüyle tanınan aktris Shannon Berry’i takibe aldı.

Aktris de hem Druckmann’ı hem The Last of Us resmi hesabını hem de oyuncu kadrosundan Pedro Pascal’ı, Bella Ramsey’i takibe aldı. Bu da hayranlar arasında 2. sezonda Abby karakteri için Shannon Berry’nin seçildiğine dair bir söylenti oluşturdu.

Tabii o da eğer dizinin 2. sezonu gelirse ve dizi, oyunun hikâyesini devam ettirirse. Aktris Shannon Berry, hayranların gösterdiği bu ilgiye takipsiz kalmadı ve kendisiyle Abby karakteri arasındaki benzerliklerin farkında olduğunu belirtti.

Dilerseniz aktrisin Instagram hesabına buradan ulaşıp Abby ile olan benzerliğini kendiniz karşılaştırabilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yorum yapın