Razer, RazerCon 2022’de Yeni Ürünlerini Duyurdu

Razer, özel içerik sunmak için ortak dağıtımcılar ve geliştiricilerle yakın iş birliği içinde çalıştı. Hidden Leaf Games stüdyosu, Fangs adlı oyunları için dünyanın ilk özel oyun prömiyerini sergilerken, PC Builder Simulator 2, RazerCon sunucuları Rich Campbell ve OTK Network’ten Cyr tarafından canlı olarak sunuldu.

Karbon nötr stream geleneğini sürdüren RazerCon 2022, markaların sürdürülebilirlik taahhüdüne uygun olarak yeşil enerjiden güç aldı.

RazerCon 2022’ye katılan oyuncular; Razer Edge Android el konsolu, premium Razer Enki Pro Automobili Lamborghini Edition oyuncu koltuğu, PlayStation ve Xbox için daha fazla Razer ses seçeneği ve hayranları için Razer Kraken Kitty serisine gelen güncellemeler de dahil yaklaşan birçok yeni Razer ürününün lansmanı hakkında erken bilgiler aldı.

RazerCon 2022 ayrıca etkinliğin sunum ortakları olan Displate ile sınırlı sayıda tasarım iş birliği, Facebook Gaming ile #ReelGaming kampanyası, Twinkly Squares ile özel tasarlanmış bir sunucu masası ve Starforge Systems ile yeni 13. Gen Intel CPU’ların kullanıldığı canlı PC toplama gibi pek çok birlikteliğe de ev sahibi oldu.

Razer Edge, ilk günden itibaren binlerce AAA oyunuyla uyumlu halde gelecek olan dünyanın ilk özel 5G oyun cihazı. Cihazda ister yerel Android oyunları ve Epic Games (Fortnite ve Rocket League Sideswipe) gibi önceden yüklenmiş başlatıcılar, Xbox Cloud Gaming (Beta) ve Nvidia GeForce Now gibi bulut akış hizmetlerini, isterseniz de Steam Link, Moonlight ve Parsec gibi PC kütüphanelerine tam erişim sunan uzaktan oynatma seçeneklerini kullanabileceksiniz.

2400×1080 FHD+ çözünürlükte 144Hz yenileme hızına sahip gelişmiş 6.8” AMOLED ekrana sahip Razer Edge, rakiplerin sunduğundan %87 daha fazla piksel sunuyor. Snapdragon G3x Gen 1 Oyun Platformu ile güçlendirilen Razer Edge, grafik ve watt başına performans için oluşturulmuş Adreno GPU’lu 3GHz Kryo CPU’ya sahiptir. Razer Edge, uzun süre çalışabilmesi için 5000 mAh kapasiteli bir pille geliyor.

Hem Wi-Fi hem de Verizon 5G modellerinde mevcut olan Razer Edge, başlangıçta yalnızca ABD pazarı için Razer Kishi V2 Pro ile birlikte bundle olarak sunulacak. Razer Edge Wi-Fi, Ocak 2023’te 399,99 $’dan yalnızca Razer.com ve RazerStore lokasyonlarında satışa sunulacak.

Popüler Kraken Kitty’nin devamı niteliğindeki Kraken Kitty V2 Pro, değiştirilebilir kedicik, ayı ve tavşan kulaklarına sahip Razer Chroma RGB kablolu bir kulaklıktır. Hepsi kutuya dahil olan bu sevimli kulak tasarımlarının değiştirilmesi hızlı ve kolaydır, böylece yayıncılar stillerini değiştirebiliyor.

Ayrıca ses kaydı için çıkarılabilir Razer HyperClear kardioid mikrofona sahip olan ürün, 7.1 dijital surround sese sahip Razer TriForce Titanium 50mm sürücülerle geliyor. Hibrit kumaş ve suni deri yastıklama ile kulaklık, tam odaklanma sağlamak için gün boyu konfor ve ses yalıtımı vadediyor.

Razer Kraken Kitty V2 Pro, Razer.com, RazerStores ve belirli perakendecilerde 199,99$  / 209.99€’dan başlayan fiyatlarla 2022’nin 4. çeyreğinde ön siparişe açılacak.

Razer Kaira serisi genişliyor ve artık PlayStation 5 konsolu için tam lisanslı kulaklıklar içermeye başlıyor. Kablolu bir kulaklık olan yeni Razer Kaira X ve kablosuz çok platformlu oyun kulaklıkları olan yeni Kaira HyperSpeed ve Kaira Pro HyperSpeed, sürükleyici ve bağımsız bir özgürlük vadediyor.

Razer HyperSpeed teknolojisine sahip olan her iki kulaklık da, çok sayıda platformda rekabetçi oyunların taleplerini ve 30 saatlik pil ömrünü karşılayan 2.4 GHz kablosuz bağlantı üzerinden bağlanabilir.

Razer Kaira Pro HyperSpeed şu anda 199,99$ / 239,99€’dan başlayan fiyatlarla Razer.com’da ve belirli perakendecilerde satılmaktadır, 2023’te ABD’de çıkacaktır.

Razer Kaira HyperSpeed şu anda 129,99$ / 159,99€’dan başlayan fiyatlarla Razer.com’da ve seçkin perakendecilerde mevcuttur.

Süper spor otomobil tutkunları için ağırlık açısından en dengeli oturma deneyimi olacak şekilde tasarlanan Enki Pro Automobili Lamborghini Sürümü, tümü turuncu ve siyah renklerde birinci sınıf Alcantara®, çift yoğunluklu yastıklı sırtlık, manyetik kafa yastığı ve hassas yatırma kadranı sunmaktadır. Automobili Lamborghini kalkan logosu koltuğun arkasında gururla yer almaktadır.

Razer Enki Pro Automobili Lamborghini Sürümü, Aralık 2022’de Razer.com ve RazerStore’larda 1.299$ / 1.499€’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

RazerCon 2022’de Razer ve Panerai nihayet merakla beklenen sınırlı sayıda Luminor Quaranta Razer Special Edition’ı tanıttı. İki marka tarafından ortaklaşa tasarlanan saat, Panerai’nin saatçilik bilgisini Razer’ın ikonik estetiğiyle birleştiriyor. Razer’ın imza renklerinden ilham alan saatin sandviç kadranı yeşili aydınlatmalı Super-LumiNova®’ya sahiptir. Küçük saniye ibresi üzerindeki elektrik yeşilini ve saatin kayış dikişlerindeki renkleri tamamlar. Üç başlı yılanın zarif gravürü, kasanın arkasında ve kadranda bulunurken, tepe koruma köprüsünde hatasız Razer yazısı yer alır.

Her iki markanın da sürdürülebilirlik çabalarına saygı duruşunda bulunan saat, geri dönüştürülmüş malzemelerden ve kayışı tüketici sonrası plastik şişelerden elde edilen geri dönüştürülmüş PET’ten üretilmiş. 40 mm’lik kasa ayrıca geri dönüştürülmüş çelikten yapılmış ve DLC (elmas benzeri karbon kaplama) ile kaplanmış yeni nesil bir metal olan eSteel™’den oluşmaktadır. Ayrıca, saatin ambalajı %72 oranında geri dönüştürülmüş malzemeden oluşur.

Sadece 500 adet üretilen saat Panerai butik mağazaları ve Panerai.com üzerinden satışa sunulacak.

RazerCon 2022’de duyurusu yapılan Razer Axon, Razer Chroma RGB’nin gücünü ve esnekliğini alıp Razer Chroma RGB uyumlu cihazlarla gerçek zamanlı olarak tepki veren bir dizi premium, yüksek kaliteli animasyonlu ve statik duvar kâğıdı ile oyuncunun masaüstünde renk, aksiyon ve atmosfer derinliklerini hayata geçiriyor.

Razer Axon’un RazerCon 2022’de lansmanını kutlamak için, Axon’u indiren ve “#RAZERCON2022” kodunu kullanan ilk 10.000 kullanıcı, bir dizi sınırlı sayıda RazerCon 2022 duvar kâğıdı alacak. Ayrıca bir Razer Chroma aksesuar paketi kazanma şansı için, kullanıcılar herhangi bir Razer Axon duvar kağıdını indirip PC monitörlerine uygulayabilir, monitör ve Axon duvar kâğıdı görünürken oyun kurulumlarının bir resmini veya videosunu çekerek 31 Ekim 2022 TSİ 09:59’dan önce #RazerAxon ve #Razer etiketleriyle Tiktok, Instagram, Facebook veya Twitter üzerinden paylaşabilirler. Razer Axon buradan indirilebilir.

Yorum yapın