Petal Haritalar, Ekip Haritası ve Gerçek Zamanlı Konum Paylaşımı Özelliklerine Kavuştu

Petal Haritalar’ın en son güncellemesi, Ekip Haritası, Gerçek Zamanlı Konum Paylaşımı ve Petal Seyahat Asistanı gibi bir dizi heyecan verici özellik sayesinde genç maceracıların ihtiyaçlarına göre uyarlandı.

Grup gezileri giderek daha yaygın hale geldi, ancak farklı insanlarla buluşma zamanlarını ve yerlerini ayarlamanın lojistiği oldukça göz korkutucu olabilir. İşte bu nedenle Petal Haritalar, buluşmayı ve seyahat etmeyi her zamankinden daha kolay ve sorunsuz hale getiren bir Ekip Haritası özelliği sunuyor. Ekip Haritası, herkesi aynı anda bilgilendirmek için gerçek zamanlı konum paylaşımıyla diğer seyahat arkadaşlarınızla bir ekip oluşturmanıza veya ekibe katılmanıza olanak tanıyor. Petal Haritalar, her üye için mesafeyi ve tahmini varış sürelerini bile göstererek hiç kimsenin boş yere beklememesini sağlıyor.

Ekip Haritası’nı kullanmak için Ben sekmesine gidin ve bir ekip oluşturmak için Ekip Haritası’na tıklayın. Ekip yöneticileri, diğer kullanıcıları bağlantı veya şifre ile ekibe katılmaya davet edebilirler.

Ekip yöneticisi, hedeflenen bir varış noktası belirleyebilir, ardından her üye bir rota planlayabilir ve ekranda sadece bir tıkla oraya gitmeye başlayabilir. Yolda, ekip üyeleri konum paylaşımını etkinleştiren diğer üyelerin bilgilerini görüntüleyebilir ve herhangi birinin yoldan çıkması durumunda yardımcı olabilir.

Petal Haritalar ayrıca ekip yöneticilerinin Ekip Haritası’nda istedikleri zaman hedefleri değiştirmelerine olanak tanır. Ekip Haritası, her üye için otomatik olarak rota çizer.

Ayrıca gerçek zamanlı konumunuzu Ekip Haritası veya Gerçek Zamanlı Konum Paylaşımı özelliği aracılığıyla arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz. İşten dönerken yalnız olduğunuzda, konumunuzu ailenizle paylaşmak için gerçek zamanlı konum paylaşımını kullanabilirsiniz. Bir gezi sırasında arkadaşlarınızı bulamazsanız, gerçek zamanlı konum paylaşımı, buluşmayı da kolaylaştırır. Gizli Mod’da ve Çocuk Modu’nda gerçek zamanlı konum paylaşımı mevcut değildir, bu da ebeveynlere ve mahremiyet bilincine sahip kullanıcılara ekstra rahatlık sağlar. Ayrıca konum paylaşım süresini ayarlayabilir ve istediğiniz zaman konum paylaşımını iptal edebilirsiniz. Her konum paylaşım oturumu 24 saate kadar paylaşılabilir.

Petal Haritalar, kullanıcı gizliliğini ve veri güvenliğini her şeyin üstünde tutar. Ekip yöneticileri, yalnızca yetkili kullanıcıların girebilmesi için bir parola ayarlayarak ekibin gizliliğini koruyabilir. Kullanıcıların bir gruba girebilmeleri için Ekip yöneticisinden onay almaları gerekir. Ayrıca, kullanıcılar ekibe katıldığında konum bilgileri varsayılan olarak açıklanmaz. Her ekip üyesi üç konum paylaşım modu arasında serbestçe geçiş yapabilir: Kesin, Bulanık ve Gizli. Bu, ekiple ne kadar bilgi paylaşmak istediklerini ayarlamalarına olanak tanır. Kesin ve Bulanık modlarda Petal Haritalar, ekip üyesinin bilgilerini paylaşır. Gizli Mod’da, ekip üyesinin gerçek zamanlı bilgileri paylaşılmaz. Ayrıca, kullanıcıların gizliliğini daha da korumak için Petal Haritalar, ekip üyesi varış noktasına ulaştığında konum paylaşımını otomatik olarak devre dışı bırakır. Ayrıca, konum paylaşımı etkinleştirildiğinde kullanıcılara Petal Haritalar tarafından sürekli hatırlatılır.

Yararlı seyahat ipuçları

Petal Haritalar, sürüş, toplu taşıma ve bisiklet paylaşım seçenekleri de dahil olmak üzere seyahati baştan sona kolaylaştırmak için bir dizi başka kullanışlı özellik sunar. Petal Haritalar, Çevrimdışı Harita özelliği sayesinde internet bağlantısının olmadığı durumlarda da harita hizmeti vermeye devam eder. Platform ayrıca gerçek zamanlı döviz kurları ve yakındaki otel bilgilerini vererek nereye giderseniz gidin kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar.

Ekip Haritası ve Seyahat Asistanı gibi kullanıcı dostu özelliklerle Petal Haritalar, yeni bir mobil seyahat çağını başlattı. Daha detaylı kullanım için Petal Haritalar uygulamasını https://petalmaps.dre.agconnect.link/pvB6pK adresinden indirebilirsiniz.

Yorum yapın