NBA 2K23 İlk Bakış Fragmanı Yayınlandı

NBA 2K serisinin yeni oyunu, 9 Eylül 2022 tarihinde, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak. 2K Games tarafından NBA 2K23 ilk bakış fragmanı da yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Bu ayın ortalarına doğru yapılan açıklamayla oyun, hem dijital hem de kutulu olarak standart olanın yanı sıra Digital Deluxe, Michael Jordan ve Championship olmak üzere dört farkı sürüm ile satışa sunulacak. Championship ve Michael Jordan sürümlerinin kapağını ünlü basketbol efsanesi süsleyecek iken, standart ve Digital Deluxe sürümlerinin kapağında ise Phoenix Suns oyuncusu Devin Booker karşımıza çıkacak.

NBA 2K23 İlk Bakış Fragmanı Ortaya Çıktı

Çıkış tarihi için gün sayar iken, 2K Games de NBA 2K23 için ilk bakış fragmanı yayınladı. Ara sahneler ile oynanış görüntülerinin harmanlanarak sunulduğu kısa fragmana aşağıdan bakabilirsiniz.

Oyunun Digital Deluxe sürüm, çapraz platform desteğine ek olarak MyTeam için on bin puan, on jeton, yirmi üç promosyon paketi, Safir Devin Booker ve Zümrüt Michael Jordan kartı, Free Agent Paketi, Elmas Jordan Ayakkabısı, Zümrüt Koç Kart Paketi, MyCAREER modundaki her bir Skill Boost ve Gatorade Boost tipi için onar adet güçlendirici, iki saatlik çifte deneyim puanı jetonu, dört kapak yıldızı tişörtü, sırt çantası ve kol bandı ve özel olarak tasarlanmış kapak yıldızı kaykayı ile gelecek

Michael Jordan sürümü, Digital Deluxe sürümü içeriğine ek olarak, yüz bin sanat kredi ile gelecek iken, Championship sürümü önceki özel sürümlerin içeriğine ek olarak on iki aylık NBA League Pass aboneliği ile geliyor. MyTeam modunda sezon ilerlemesi için yüzde on deneyim puanı desteği ve ilk günden Michael Jordan temalı Go-Kart da bu sürüm ile oyuncuların beğenisine sunulacak.

Son olarak, sürüm fark etmeksizin oyunu ön-sipariş ile satın almanız durumunda da beş bin sanal kredi ve MyTEAM puanı, bir hafta içinde teslim edilecek on MyTEAM promosyon paketi, her bir MyCAREER Skill ve Gatorade Boost tipi için güçlendirici, Devin Booker MyPLAYER forması ve derecesi 95 olan Devin Booker MyTEAM Free Agent kartı hediyeniz olacak.

Yorum yapın