İnternetten Milli Piyango bileti nasıl alınır?

Bir senenin daha sonuna geldik ve 2021’e veda etme vakti geldi. Günlük yaşantımızdan tutun girdiğimiz sosyal medya platformlarına kadar her yerde yeni yıl coşkusu da başladı. Bu dönemin olmazsa olmazlarından biri de tabii ki Milli Piyango bileti.

Her yıl milyonlarca insan, hayallerinin de ötesinde zengin olma umudu ile Milli piyango bileti alıyor. Ancak günlük kargaşada yeni bir bilet almak unutulabiliyor. Peki son dakika bilet almak mümkün mü? İnternetten Milli Piyango bileti nasıl alınır? İşte ayrıntılar…

İnternetten Milli Piyango bileti almak

İnternetten tam, yarım, çeyrek Milli Piyango bileti almak aslında oldukça basit. İlk olarak yapmanız gereken şey www.millipiyangoonline.com adresine giriş yapmak. Burada sağ üst kısımda bulunan yerden giriş yap ya da üye ol seçeneklerinden sizi uygun olana tıklayarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Ancak belirtmekte yarar var ki sadece 18 yaşını doldurmuş T.C. vatandaşları Milli Piyango Online üyesi olabilir.

Hemen ardından ise anasayfada alt kısımda bulunan “Çekiliş Oyunları” kısmından Milli Piyango seçeneğine tıklamalısınız. Karşınıza çıkan sayfada tam, yarım ve çeyrek olmak üzere iç bilet sütunu çıkacak. Bunlardan size uygun olandan bir Milli Piyango bileti seçerek, aşağıda bulunan satın al kısmına basabilirsiniz.

Böylelikle Milli Piyango bileti alma işleminiz tamamlanacak. Yılbaşı çekilişinin sonuçları ise 31 Aralık 2021 gecesi çekilişten hemen sonra yine aynı internet sitesinde yayınlanacak.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Milli Piyango ikramiyesi size çıksa ilk alacağınız ürün ne olurdu? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın