Epic Games’ten şölen! İşte haftanın ücretsiz oyunları

Epic Games Store’un aylardır sürdürdüğü haftalık ücretsiz oyun kampanyası devam ediyor. Son dönemde beklentileri düşüren ve bağımsız yapımlar dağıtan Epic Games, 20-27 Ekim tarihlerinde oyuncuları tatmin edecek. Fallout 3 – Game of the Year Edition ve Evoland Legendary Edition önümüzdeki haftanın iki ücretsiz oyunu oldu.

Fallout 3, Epic Games Store’da ücretsiz oluyor

Epic Games Store, 20 Ekim tarihi itibarıyla ücretsiz olacak iki oyununu açıkladı. 2008 yılında duyurulan ve Fallout serisinin önemli yapımlarından biri olarak kabul edilen Fallout 3, Game of the Year Edition (GotY) sürümüyle birlikte ücretsiz olarak erişime açıldı.

Bu haftanın bir diğer ücretsiz oyunu ise GameBoy oyunlarına benzer pikselleriyle merak uyandıran Evoland Legendary Edition oldu. Epic Games Store’da sunulan sürüm, hem orijinal oyunu hem de devamını içeriyor. Geliştiricinin açıklamasına göre, Legendary Edition ile oyun daha eksiksiz bir RPG’ye dönüştü.

İlk olarak 2008 yılında çıkış yapan Fallout 3, Steam‘de 44,75 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Evoland Legendary Edition’in Steam fiyatı ise 31 TL olarak belirlenmiş. 20-27 Ekim tarihlerinde Epic Games Store’dan ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games bu hafta hangi ücretsiz oyunları veriyor?

Ayrıca 13-20 Ekim tarihleri arasında sunulacak oyunlar halihazırda erişime açılmış durumda. Epic Games, bu hafta için Darkwood isimli korku oyununu ve ToeJam & Earl: Back in the Groove! adındaki macera yapımını ücretsiz hale getirdi.

Bu haftanın ücretsiz oyunları ise nispeten daha uygun fiyatlı. Steam’de çok olumlu derecelendirme alan Darkwood fiyatı 24 TL iken, ToeJam & Earl: Back in the Groove! ise 5 TL’den satılıyor. Ancak Epic Games Store’da kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi.

Siz Epic Games ücretsiz oyun kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

ücretsiz oyun
epic games
oyun

Yorum yapın