İzmirim Kart ESHOT Bakiye Sorgulama, Yükleme Nasıl Yapılır?

İzmir’de yaşayanların ya da şehri ziyaret edenleri toplu taşıma araçları gibi hizmetleri kullanmaları için İzmirim kart adlı bir ulaşım kartına ihtiyaçları vardır. Bu kartın dolum ve bakiye sorgulama işlemleri online olarak kolayca gerçekleştirilebiliyor. Gelim İzmirim kart ESHOT bakiye sorgulama ve yükleme nasıl yapılır tüm detaylarıyla görelim.

Skype Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Milyonlarca insan tarafından kullanılan popüler görüntülü konuşma uygulaması Skype, 2012 yılında 32 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmıştı. O günden bu yana milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaya devam etse de, popülaritesi son yıllarda azalmaya başladı. Bu yazımızda, uygulamayı kullanmayı bırakacak kullanıcılar için ‘Skype hesap silme nasıl yapılır?’ sorusunu cevapladık.

Plank Hareketi Nedir, Nasıl Yapılır, Göbek Eritir Mi?

Seksi karın kaslarına sahip olma hayalleri kuruyor ama kim uğraşacak diye mi düşünüyorsunuz? Haklısınız, bu öyle kolay olacak bir iş değil ama plank hareketi ile en azından hayalinize giden ilk adımı atabilirsiniz. Hiçbir alet kullanmadan evde kendi kendinize yapabileceğiniz plank hareketi nedir, nasıl yapılır ve en önemlisi göbek eritir mi gelin yakından bakalım.

Plakadan Araç Sorgulama Nasıl Yapılır?

İkinci el bir araç alırken tüm satıcılar arabanın hasarsız olduğunu ve ona çiçek gibi baktıklarını söyler. Elbette bu doğru olabilir ama gerçekten risk almaya değer mi? Plakadan araç sorgulama işlemi ile o aracın geçmişi hakkındaki tüm detayları öğrenebilirsiniz. Gelin plakadan araç sorgulama nasıl yapılır yakından bakalım ve bu işlem için kullanabileceğiniz yöntemleri görelim.

Xiaomi Mi Flash Tool Nasıl Yüklenir, Fastboot Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi marka akıllı telefon ve tabletlerinizde bir nedenden ötürü yüklü uygulamalar ve araçlar olmayabilir ya da yeniden yüklemeniz gerekebilir, bu nedenle de Mi flash tool ile bunları elle yükleme ve fastboot işlemi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Gelin Mi flash tool nasıl yüklenir, fastboot nasıl yapılır gibi merak edilen sorulara yakından bakalım ve adım adım uygulama işlemlerini görelim.